Ak ste nenašli v ponuke e-shopu to čo ste hľadali, volajte na telefónne čísla:

0918/792 517

0917/126 024

Naši zamestnanci s profesionálnymi skúsenosťami Vám ochotne poradia!


SLUŽBY » Plnenie akumulátorov
Plnenie hydraulických akumulátotorov dusíkom

Kompletná sada na naplnenie hydraulických akumulátorov, reguláciu tlaku a testovanie.
Používa sa na periodickú kontrolu predpätia akumulátora dusíkom a na doplňovanie správneho tlaku dusíka v akumulátoroch pri pravidelnej údržbe alebo na zmenu tlaku v akumulátore.
Na doplnenie tlaku (tzv. nafúknutie membrány/vaku) je potrebné použiť fľašu naplnenú priemyselným suchým dusíkom s tlakom vyšším ako je požadovaná hodnota predbežného plnenia. Je potrebné plniť pomaly a postupne privadzať dusik do akumulátora, čím sa vylučuje možnosť poškodenia akumulátora samotného.
Hlavný prvok nastavovacieho tlaku - regulačný ventil - je prostredníctvom hadice M28x1,5 / závit spojený s hydraulickým akumulátorom a dusíkovým valcom cez hadicu. Tento ventil má zabudovaný spätný ventil, pripojenie tlakomeru a ventil na reguláciu tlaku.
Táto súprava sa môže použiť na plnenie vakových akumulátorov, membránových a piestových.
Použitím redukcií zahrnutých v súprave sa môžete prispôsobiť väčšine výrobcov hydraulických akumulátorov na trhu (HYDAC, OLAER, PARKER, REXROTH, EPE, SAIP, FOX, OMT atď.).
Ponúkaná súprava má prípojky na plynovú dusíkovú fľašu a rôzne pripojenia na akumulátory 2, 3, 4, 7 + adaptér pre ventil Shrader.

Sada na plnenie hydraulických akumulátorov


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Sada ventilov a šrobení

MTExY